Since 1988

kurumsal

YILDIZ MOTOR 1988 yılından bu yana motosiklet yedek parça ve aksesuarları konusunda faaliyet göstermektedir. 2005 Yılında yeniden yapılanıp Motosiklet Yedek Parça ve Aksesuarları ürettiren, toptan pazarlama ve ithalat yapan ticari bir kuruluş olmuştur. Markalaşmaya büyük önem veren firmamız 2006 yılında MOTOSTAR markasıyla motosiklet yedek parça sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

MOTOSTAR ve MSR markalarımız adı altında tedarik edilen ürünler TSE-ISO standartlarına uygun olarak bu belgeleri almaya hak kazanmış yeni teknoloji olanaklarına sahip tesislerce düzenlenmektedir. MOTOSTAR ürünlerinin yanı sıra MSR, MOTOSPORTSJL ve motoracing diğer markalarımız olup üretimler aynı standartlarda gerçekleştirilmektedir.

 

YILDIZ MOTOR olarak hedeflerimiz arasında, kendi alanında hizmet veren marka olmuş firmalara yedek parça üreterek istihdam sağlayarak ülkemiz ekonomisine katkıda bulunmak müşterilerimize kaliteli ve tam zamanında iyi hizmet verebilmek için sürekli gelişme kavramını temel ilke edineceğiz vizyonumuzdaki yapıya tüm çalışanlarımızın katkısıyla planlı olarak ulaşacağız.

 

Global pazarın sektörümüzdeki yoğun rekabet ortamında varlığını koruyup sürekli geliştirerek kurumsal yapı, ürünleri ile tüm teknolojik katma değeri yaratabilen, müşteri, çalışanları ve tedarikçinin güven ve bağlılıklarını kazanmış yalın, esnek, dinamik ve verimliliği yüksek bir kuruluş olmak bir diğer hedefimizdir.

 

Bunun için diyoruz ki; " Gittiğiniz yeri bilmiyorsanız vardığınız yerin önemi yoktur "

 

FİRMAMIZDAN RESİMLER

GARANTİ BELGELERİMİZ

MARKA TESCİL BELGELERİMİZ

MARKALARIMIZ